Služby

Vaše webová prezentace od A do Z

Webové stránky lze dnes realizovat mnoha způsoby. Podobně jako automobil můžete web pořídit zdarma, za pár tisíc či za pár milionů. My jsme zastánci kvalitního svezení za rozumných nákladů – hlavně dosahování vytyčených cílů pro vás i vaše zákazníky.

Aby mohl vzniknout kvalitní web je v první řadě třeba dobré zadání a dostatečný čas věnovaný přípravě. Budeme se hodně ptát, podíváme se na vaši konkurenci, staneme se vašimi průvodci a poradíme osvědčené postupy. Tam, kam naše expertiza nesahá dokážeme sáhnout po specialistech ať už na design, digitální strategie nebo marketing, psaní textů či profi nafocení vašich produktů a služeb.

Co můžeme nabídnout

Neděláme rozsáhlé elektronické obchody, mobilní aplikace ani systémy či programování na míru. Umíme ale udělat dobrý web se vším co k tomu patří.

Vstupní konzultace

Nejprve potřebujeme dobře rozumět vaší organizaci či podnikatelskému záměru, následně navrhneme optimální postup.

Grafika a design

Grafický design odpovídající vaší značce a v souladu s požadavky na rychlost a vedení návštěvníků tam, kde je chcete mít.

Tvorba webu ve WordPress

WordPress pro vás naplníme všemi potřebnými rozšířeními, vytvoříme v něm strukturu a připravíme k předání do vaší správy.

Multijazyčné weby

Vícejazyčné weby realizujeme jednoduše nebo komplexněji dle vašich požadavků. Umíme pomoci i s překlady.

Jednoduché eshopy

Vytvoříme pro vás jednodušší produktové katalogy, objednávky či jednoduché eshopy integrované do WordPressu.

Webová analytika

Nastavíme měření a statistiky tak, abychom mohli společně sledovat výkon webu a dále ho optimalizovat.

Marketing a sociální sítě

Pomůžeme s vyhledávači či propagací na sociálních sítích nebo vás propojíme s top experty.

Wordpress hosting

Weby hostujeme na vyladěném hosting pro WordPress včetně automatických aktualizací, monitoringu, zálohování.

Správa a rozvoj

Tvoříme dlouholeté partnerství a buď pro vás stránky můžeme spravovat a rozvíjet nebo vám budeme neustále na blízku jako podpora.

Proč WordPress?

Světově nejpopulárnější redakční systém WordPress je bezkonkurenčním open source CMS a neustále roste.

Jeho původ je ale v blogovacím nástroji a ekosystém je zaplaven řadou rychlokvasných řešení a nekvalitních dodavatelů. Častokrát je využíván tam, kde by bylo vhodné používat jiná řešení – typicky rozsáhlé e-commerce systémy, komplexní rozhraní pro registrované uživatele či online služby vyžadující zvýšenou bezpečnost.

Pro obrovské spektrum potřeb a požadavků se však jedná o skvělý nástroj, který dokáže poskytnout jak kvalitně předpřipravené designy, tak množství rozšíření. Často tak dostanete za zlomek ceny funkce, na kterých byly odvedeny desítky či stovky hodin práce ať už designérů nebo programátorů.

WP Orchestra Služby

Otázky a odpovědi

Kolik stojí web?

Web můžete mít za 0,- nebo za milión. Záleží na požadavcích, rozsahu a cíli. Malé kvalitní webové stránky s dobrým obsahem, základně odladěné pro vyhledávače obvykle začínají na nižších desítkách tisíc korun.

Kolik stojí provoz webové prezentace ročně?

Minimálním poplatkem je cena za hosting a doménu, tedy obvykle kolem 1000 Kč / rok. S většinou našich klientů spolupracujeme dlouhodobě a dodatečné práce naceňujeme dle požadavků nebo provádíme v režimu měsíční či kvartálního paušálu..

Jak náročný je eshop?

Kvalitní eshop a hlavně jeho provoz a marketing nebývá úplně jednoduchá věc. Není to jen o produktech, ale objednávkách, napojení na účetnictví, srovnávačích zboží atd. Rádi s vámi prodiskutujeme, s malým shopem pomůžeme nebo doporučíme ideálního dodavatele (službu).

Nemám firemní grafiku ani logo, je to problém?

Ve většině případů není – buď vám ji na základě společné diskuze a inspirativních příkladů pomůžeme vytvořit nebo doporučíme jednoho z široké sítě specialistů okolo nás.

}

Jak dlouho to trvá?

Záleží na rozsahu, jak kvalitně máte připravené zadání. Obvyklá doba realizace je v řádu týdnů, ale  zejména tvorba textů či dodání kvalitních fotografií může zabrat déle a realizace se protáhne na měsíce.

Je WordPress bezpečný?

Jedná se o nejrozšířenější open source na světě, takže má logicky i hodně lidí, kteří se do něj snaží dostat. Nicméně s bezpečnostními pluginy, dobrým hostingem a aktualizacemi není důvod bát se více než u jakéhokoli jiného online systému.

Co když nemám fotky ani texty?

Alespoň nějaký základ se vždycky hodí, ale pokud nemáte podklady nebo čas nemusí to být blocker. Texty dokážeme pro vás vytvořit a fotky najít ve free či premiových fotobankách.

Jak probíhá fakturace?

S novými klienty na začátku podepíšeme smlouvu nebo vystavíme objednávku a po startu práce  (a prvních výstupech od nás) účtujeme dle dohody 30 nebo 50% z rozpočtu. Po dokončení a spuštění zbytek ceny.

Jste plátci DPH?

WP Orchestra není plátcem DPH. Výsledná cena je konečná.

Naše reference

Eusteps logo
Chutě z Chotě logo
Balondekor Production logo
Logo Knihovna Ignáta Hermana
Local Travels logo
Forces News logo

Ozvěte se nám

Rádi prodiskutujeme váš projekt po telefonu, na online konferenci nebo osobně u nejlepší kávy v Chotěboři.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google.
Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sídlo firmy

WP ORCHESTRA
Hradební 1656
583 01 Chotěboř

Telefonní číslo

+420 723 435 184